Разделы:

shokolad

Наука

Учені назвали смачний перекус, який продовжує життя

389

11:00, 28 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Англійські науковці визначили ідеальний смаколик для перекусу, який дозволяє не лише покращити настрій та втамувати голод, а й продовжити тривалість життя.

Дослідники з Кембридзького університету дійшли до висновку, що звичка ласунів регулярно їсти шоколад позитивно впливає на їхнє здоров’я та довголіття. Щоправда, йдеться лише про чорний шоколад, пише maximum.fm

Науковці провели метааналіз 8 досліджень, у рамках яких загалом зібрали інформацію майже 21 тисячі осіб. Виявилось, що люди, які часто замість перекусу їли темний шоколад, мали значно нижчі ризики серцево-судинних захворювань. Тому не дивно, що у них довша тривалість життя.

Річ у тому, що чорний шоколад містить чимало мінералів, заліза та магнію, а також флавоноїди, які є серйозними антиоксидантами. Вони захищають клітини від пошкоджень, запалень та старіння.

«Темний шоколад багатий на антиоксиданти, тому він може запобігти розвитку раку. Його регулярне вживання у кількості близько 30 грамів може стати одним зі способів продовжити життя», – підсумували учені.

Читайте також: Медики рассказали, как микроволновки влияют на здоровье человека

Теги:

Loading...

Читайте также