Разделы:

para

відносини

Учені переконані, що «брудні думки» чоловіків і жінок можна зчитати по обличчю

21

10:45, 16 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники з Університету Маккуорі встановили, що жінки з високим ступенем точності визначають ставлення чоловіків до випадкового сексу за формою обличчя. Результати спостереження опублікували на порталі Phys.

Відзначимо, що глобальна пандемія здійснила величезний вплив на життя людей в усьому світі. Тому дослідники основну увагу приділяли впливу пандемії на соціосексуальність, тобто ступінь відкритості людей до випадкових статевих зв’язків. Деякі дослідження раніше показували, що жінки стали менше схильними до таких стосунків, а інтерес чоловіків до випадкового сексу не змінився.

Але чи можуть чоловіки та жінки дивлячись на обличчя один одного припустити, наскільки вони схильні до таких контактів? Дослідники провели через спеціальний опитувальник з соціосексуальності 103 молодих респондентів. Ця анкета оцінювала те, наскільки людина відкрита для випадкових статевих зв’язків у періоди поза пандемією. Всіх добровольців сфотографували, а потім 65 людей дивилися на їх фотографії та робили припущення на основі облич про те, наскільки ці люди готові до випадкового сексу.

Чоловіки при розгляданні жіночих фотографій нічого вгадати не змогли, і точність їх оцінок не відрізнялася від статистичної похибки. А ось жінки з дивовижною точністю зіставляли соціосексуальних чоловіків на фотографіях з їх результатами в анкетах. Вони майже завжди визначали правильно, чи схильний чоловік до випадкового сексу, а не до довгострокових стосунків, просто глянувши на його обличчя.

З’ясувалося, що у любителів випадкового сексу був: ширший простір між очима і ширше обличчя в цілому, широкий ніс, сильна лінія підборіддя та тонкі губи.

Раніше ми писали про те, що стало известно, как кофе влияет на сексуальную жизнь людей.

Loading...

Читайте также