Разделы:

shutterstock_526087603

Здоров`я

Учені переконані, що схильність до сарказму небезпечна для здоров’я

203

9:30, 16 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви зауважили за собою надмірний сарказм, то у нас для вас не надто втішні новини. Науковці провели дослідження та виявили його несподіваний вплив на тривалість життя.

Учені виявили, що пацієнти з агресивним характером, які пережили інфаркти, частіше вмирають від рецидивів. Тому вони рекомендують людям бути доброзичливішими до інших і до самих себе, пише maximum.fm

Саркастичні та дратівливі люди наражають на небезпеку своє серце, як передбачає дослідження за участю 2 300 людей зі США, які пережили інфаркти. Встановлено, що люди, котрі проявляють агресивні та ворожі властивості характеру, включаючи нетерплячість, дратівливість, сарказм і цинізм, значно більше ризикують померти від повторного інфаркту в наступні два роки. Вчені вважають, що постійний негативний емоційний стан людини піддає її серце додатковому навантаженню.

Читайте також: Какие витамины самые важные осенью

Вороже налаштовані до оточуючих люди також гірше стежать за власним самопочуттям, частіше курять, вживають алкогольні напої, дотримуються неправильного способу життя та харчування. Дослідники з Університету Теннессі оцінювали рівень ворожості по спеціальному тесту на характер людини. За пацієнтами після інфарктів спостерігали протягом двох років.

До кінця періоду спостережень виживання людей з «саркастичної групи» порівняли з показниками серед найбільш доброзичливих. Учені встановили ​​прямий зв’язок між здоров’ям людини та властивостями її характеру, за допомогою якого можна навіть передбачити ймовірність смерті від повторного інфаркту.

Loading...

Читайте также