Разделы:

kofe

Здоров`я

Учені попередили про небезпеку кави перед сніданком

96

10:15, 5 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мільйони з нас не уявляють собі початок дня без кави. Але експерти попереджають, що краще утриматися від потрапляння кофеїну до сніданку. Читайте далі і дізнавайтеся, у чому річ.

Регулярне вживання кави перед сніданком може підвищити ризик діабету другого типу. До такого висновку прийшли дослідники Університету Бата, які попросили 29 добровольців випити міцну чорну каву після пробудження, пише maximum.fm

З’ясувалося, що рівень цукру в їхній крові був на 50% вищий, ніж коли вони обходилися без кави. Вважається, що кофеїн в напої перешкоджає засвоєнню цукру м’язами.

«Можливо, людям варто почекати трохи пізніше або поки вони не почнуть працювати, щоб у них не було кофеїну в організмі, коли вони їдять сніданок, що містить вуглеводи і цукор», – зазначив старший автор дослідження Джеймс Беттс.

Читайте також: 4 причини, чому руколу варто додавати до всіх салатів

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.