Разделы:

smartfony vliyayut na kozhu

Наука

Учені порівняли залежність від смартфона з наркотичною

114

13:00, 23 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Не випускаєте смартфон з рук? Відчуваєте тривожність, забувши гаджет вдома? Воно й не дивно, адже мобільні пристрої викликають у нас залежність, яку можна порівняти з наркотично. Принаймні так вважають учені.

Представники науки після проведення дослідження прийшли до висновку, що у людей, які часто проводять час з мобільним телефоном, сірої речовини в мозку менше у порівнянні з тими, у кого незначний екранний час. Також експерти виявили, що у залежних від гаджетів людей форма мозку відрізняється від стандартної, пише maximum.fm

Для отримання відомостей вчені запросили 22 добровольців, які часто користуються смартфонами, і 26 осіб, у яких такої залежності немає.

Експерти вивчили їхній головний мозок за допомогою МРТ. Виявилося, що у залежних від девайсів людей відбуваються вищеперелічені зміни в головному мозку. Така залежність схожа на наркотичну.

Читайте також: Три найкрасивіші жінки світу на думку лікарів

На сьогодні це перший експеримент, який довів, як регулярне використання смартфона позначається на змінах у головному мозку.
Учені стурбовані результатами, адже популярність гаджетів тільки зростає, а особливо охоче ними користуються діти.

Розробники з кожним роком придумують все нові і нові рішення, як заманити користувачів у світ мобільних пристроїв, і це їм успішно вдається. Водночас учені після досліджень закликають зменшити екранний час, щоб не нашкодити здоров’ю і емоційному стану. На чиєму боці буде перевага – покаже час.

Теги:

Loading...

Читайте также