Разделы:

noski

Здоров`я

Учені розповіли, чим небезпечний сон у шкарпетках

478

9:30, 17 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Досить часто люди віддають перевагу сну у шкарпетках. Воно й не дивно, адже науковці раніше розповідали, що це дуже і дуже корисно. Втім, нові дослідження учених змусять вас змінити свою думку.

Виявляється, що сон у шкарпетках може стати причиною порушення кровообігу в області щиколоток. Причина дуже і дуже проста: здавлювання їх гумкою, що не надто корисно для стану серцево-судинної системи, пише maximum.fm

Манера спати у шкарпетках небезпечна для здоров’я, адже їх гумки в області щиколоток можуть передавити судини і порушити циркуляцію крові, що підвищує ризик утворення згустків, тромбів. Крім того, в шкарпетках ноги гірше провітрюються, починають пітніти і можуть постраждати від розмноження грибків.

Читайте також: Что можно съесть на поздний ужин: ответ диетологов

Також медики пояснили, що під час сну тіло прагне до охолодження, оскільки організм природним чином уповільнює процеси функціонування внутрішніх систем. Деяке зниження температури необхідне, щоб нормально спати, і тіло виділяє своє тепло в тому числі через ноги.

Якщо ж ви спите у щільних шкарпетках, то можете відчувати перегрівання, що своєю чергою може стати причиною порушення сну. Розлади сну часто тягнуть за собою інші патології – проблеми настрою, ендокринні порушення, зайва вага.

Тим, хто все одно не готовий перестати спати без шкарпеток, медики рекомендують віддавати перевагу виробам з натуральних матеріалів з м’якою гумкою, а також ретельно стежити за їх чистотою.

Loading...

Читайте также