Разделы:

eda

Здоров`я

Учені розповіли, чому корисно їсти по графіку

482

10:30, 5 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Організм людини одні й ті ж речовини у різний час доби засвоює по-різному. У певний час легше «йдуть» жири, а в інший – вуглеводи. Як правило, вуглеводи добре засвоюються у першій половині дня, а жири – коли ми спимо. Науковці ж нагадали про користь харчування за графіком.

Фахівці провели експеримент. Добровольцям запропонували 2 дні харчуватися однією і тією ж по калорійності їжею, з однаковою кількістю фізичних навантажень. Різниця полягала лише в графіку прийому їжі, пише maximum.fm

Так, у перший день учасники експерименту снідали з 8 до 9 ранку, потім о 12:30 починався обід і о 17.45 – вечеря.

Наступного дня сніданок вони пропускали, випиваючи лише філіжанку кави або чай без цукру, але на вечерю їли те, що могли б з’їсти на сніданок.

Експерти встановили, що у тих, хто снідає повноцінно і не наїдається перед сном, їжа розщеплюється краще. На відміну від тих, хто пропустив сніданок і наївся перед відходом до сну.

Спостереження показало, що максимально корисним для організму є саме дотримання графіку. Ви повинні чітко дотримуватися його, аби ваш організм не перевантажувався та не накопичував енергію, яка йому не потрібна.

Читайте також: Названо средство для уменьшения аппетита и улучшения тонуса кожи

Loading...

Читайте также