Разделы:

odejda

Наука

Учені розповіли, чому не варто брати одяг на прокат

9

8:00, 13 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники з Фінляндії з’ясували, що насправді оренда одягу створює природі ще більше проблем, ніж утилізація речей. Розповідаємо далі, що стало причиною такого висновку учених.

Учені розглянули кілька сценаріїв того, що відбувається з одягом, коли власник розуміє, що річ йому більше не потрібна. Вони вивчили і перероблення, і перепродаж, і здачу в оренду.

Останній сценарій виявився найгіршим. Уся справа в транспортуванні речей до різних людей, які бажають взяти їх напрокат. Крім того, після кожного клієнта одяг потрібно віддати в хімчистку. У сукупності це позначається на довкіллі значно гірше, ніж якби річ просто викинули.

Ті, хто хоче менше шкодити природі, повинні просто частіше носити одяг перед тим, як його викинути. Звучить просто, але дослідження показали, що хоча виробництво одягу і зросло вдвічі за останні 15 років, середня кількість носіння однієї речі скоротилася на 36%.

Раніше ми писали про те, що спеціалісти назвали найбрудніші повсякденні речі.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.