Разделы:

hrap

Здоров`я

Учені розповіли, хто хропить найчастіше

378

16:30, 20 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Виявилося, що молоді жінки є найголовнішими хропунами. Кожна третя представниця прекрасної половини людства у віці від 25 до 34 років вкрай інтенсивно хропе не менше трьох ночей на тиждень.

Раніше ми повідомляли: Исследователи назвали идеальный возраст для брака

Коли ми говоримо про проблему хропіння, то зазвичай уявляємо собі огрядного чоловіка середніх років, який мучить цими звуками свою нещасну дружину. Нерідко жінки відселяють чоловіків в сусідню кімнату для того, щоб нормально висипатися. Однак обстеження показало, що головними хропунами у світі є жінки, а не чоловіки, причому молодого віку.

hrap

Дослідники з Великобританії встановили, що якщо серед молодих чоловіків у віці від 25 до 34 років кількість хропунів становить 31%, а от серед жінок вона досягає позначки у 34%. Мова йде про тих людей, хто дуже голосно хропить не рідше трьох ночей на тиждень.

Лише у старшій віковій групі чоловіки перевершують жінок за кількістю хропунів. У категорії від 50 до 64 років 45% чоловіків інтенсивно хропе не рідше трьох разів на тиждень. Кількість жінок, що хропуть, тут становить лише 35%.

Найдивовижніше полягає в тому, що після 75 років кількість людей, що хропуть взагалі різко знижується. Автори дослідження лише визначали пропорції, але не мали на меті дізнатися, чому люди похилого віку перестають хропіти.

Не слід сприймати хропіння, як щось смішне або невинне. Найчастіше воно супроводжує розлад під назвою апное уві сні, через який людина не може нормально висипатися. І хоча медицина пропонує цілий арсенал засобів по боротьбі з хропінням, жодне з них ще не показало своєї універсальної ефективності.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...