Разделы:

Cats_Men_Beard_Sleep_463705

Наука

Учені розповіли, скільки разів на день потрібно годувати кота

220

9:00, 27 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Усі господарі кішок люблять потішити своїх домашніх улюбленців чимось смачненьким, однак котам необхідно дотримуватися певного режиму харчування. І ми розповімо вам, як зробити усе для того, аби у вашого пухнастика не було проблем зі здоров’ям.

Учені з Гуелфського університету розповіли, що котів не можна годувати кожного разу, коли ці нахабні пухнасті створіння цього вимагають. Шляхом досліджень вони визначили оптимальний режим харчування для муркотиків, пише maximum.fm

Виявилося, що найкраще годувати кішку один раз на день. Такий режим не підіймав рівень греліну – гормону, відповідального від почуття голоду, а також запускав процеси зі спалювання жиру.

Коти, які харчуються кілька разів на день, мали проблеми із зайвою вагою. Примітно, що обидві групи тварин з’їдали однакову порцію їжі, але за різну кількість разів.

Читайте також: Який продукт додати до раціону, щоб продовжити життя

Дослідники пояснюють це генетичними особливостями, оскільки у дикій природі котячі витрачають час на пошук здобичі, потім швидко її з’їдають і знову відправляються на пошуки їжі. Таким чином, вони довго залишаються голодними.

«У цілому ці дані показують, що годування один раз на день може бути корисною стратегією годування домашніх кішок, що сприяє насиченню та підтримці здорової маси тіла», – йдеться у висновку дослідження.

Тож наступного разу не ведіться, коли ваш пухнастик величезними очима дивитиметься на вас на кухні.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.