Разделы:

chasy

Наука

Учені створили годинник, який повністю розчиняється у воді

119

13:15, 10 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише ACS Applied Materials & Interfaces, раніше ці ж учені створили абсолютно новий розчинний у воді нанокомпозитний матеріал на основі цинку. Удосконалюючи свою розробку, вчені сформували нанокомпозитні друковані плати і помістили їх в корпуси з більшою кількістю полівінілового спирту. Щоб надати новому пристрою кращого дизайну, прототип доповнили датчиками для вимірювання кількості кроків, частоти серцевих скорочень і рівня кисню в крові людини.

Під час тестування «розумний» годинник потрапив у потрібну фахівцям золоту середину: він спокійно витримує попадання на них поту, але при цьому відмінно піддається дії води.

Після повного занурення пристрою, його полімерна оболонка повністю розчинилася у воді впродовж 40 годин. На дні залишилися OLED-екран (з органічним світлодіодом), його мікроконтролер, а також вбудовані в схеми резистори і конденсатори.

Відзначається, що прототип такого пристрою дуже далекий від звичного розумного годинника, яким користуються сучасні люди. Все ж вчені припускають, що вони заклали основу для створення перехідного пристрою з порівнянною продуктивністю.

chasi1

chasi

Раніше ми писали про те, що вчені створили контрацептив для чоловіків, який працює протягом місяця.

Loading...

Читайте также