Разделы:

meditation

Наука

Учені виявили неприємний ефект від медитації

1147

10:30, 20 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Медитація допомагає багатьом людям боротись зі стресом та негативом у житті, але є й ті, кому вона може нашкодити. Детальніше читайте далі.

Британські дослідники з Університету Ковентрі рекомендують обачніше ставитись до занять медитації, адже вони можуть мати не лише позитивний ефект, пише maximum.fm

Виявилось, що одна із 12 людей стикається з посиленням тривоги та депресивними розладами, а не з полегшенням цих станів. Дехто з опитаних зізнавалися у тому, що у них після медитації виникали психози та панічні атаки.

«Доведено, що медитація допомагає людям розслабитись та змістити фокус уваги, покращує розумовий та фізичний стан. Але інколи намагання заспокоїти розум призводять до того, що він «бунтує». Відповідною реакцією на спробу контролю свідомості стає депресія та тривога», – відзначають фахівці.

Учені також наголошують, що вони не закликають прощатись із медитацією, а лише радять серйозніше ставитись до таких практик. Також перед ними настирливо радять проконсультуватись з лікарем та тренером.

Читайте також: Эти распространенные привычки наносят существенный урон печени

Теги:

Loading...

Читайте также