Разделы:

ofisnaya rabota

Наука

Учені виявили позитивний вплив сидячої роботи на людину

1659

11:00, 14 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Існує низка досліджень, які доводять шкоду сидячого способу життя. Однак у нього несподівано знайшовся і позитивний ефект. І науковці вирішили розповісти про нього усьому світу.

Люди, які все життя пропрацювали на сидячій роботі, у літньому віці піддаються меншому ризику когнітивних порушень. До такого висновку прийшли вчені з Кембридзького університет, пише maximum.fm

Фахівці проаналізували спосіб життя 8500 осіб у віці від 40 до 79 років. Усі вони мали різну освіту і широке коло спілкування. Учасники заповнювали анкети про своє здоров’я, спосіб життя і захоплення. Добровольцям організували обстеження, вчені вивчили їхню фізичну активність на роботі і після неї.

Читайте також: «Половина больных коронавирусом — молодые люди» — Ляшко

Експеримент був довгостроковим – через 12 років дослідники знову вивчили стан учасників і зробили низку тестів, щоб зрозуміти, як змінилися їхні когнітивні здібності: пам’ять, уважність, швидкість читання і обробка інформації.

Люди, які працювали в офісі протягом всього періоду дослідження показали найкращі результати тестів – таких було 10%. Ті, хто займався тільки фізичною працею, погіршили свої показники майже втричі.

Учені відзначають, що попри результати дослідження, фізичні навантаження важливі для здоров’я.

Сидячий спосіб життя збереже когнітивні здібності у старості, тільки якщо не вб’є вас раніше, – підкреслюють вони.

Теги:

Loading...

Читайте также