Разделы:

zavtrak

Здоров`я

Учені визначили, які продукти у сніданку найкраще стимулюють ріст волосся

475

8:45, 4 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На випадання волосся впливають вік, здоров’я, генетика і дієта, тож вибір хорошого сніданку може стимулювати ріст волосся. Науковці визначили, які три головні продукти потрібно включити у ранковий раціон, щоб прискорити ріст волосся.

Недолік харчування може привести до випадання волосся, тому важливо правильно харчуватися. Щоб усунути низку проблем з волоссям, потрібно включити в раціон яйця, авокадо і шпинат, пише maximum.fm

ЯЙЦЯ

Першим інгредієнтом, який ви повинні додати в свій сніданок, є яйця, які містять біотин. Дослідники з Медичної школи Університету Луїсвілла проаналізували клінічні випробування зв’язку між біотином і ростом волосся. На підставі 18 досліджень вчені зробили висновок, що поганий ріст волосся пов’язаний з дефіцитом біотину.

ШПИНАТ

Збагачений вітаміном А шпинат може допомогти стимулювати ріст волосся. Дослідники з Університету штату Огайо, США, відзначили, що вітамін А «активує стовбурові клітини волосяних фолікулів».

Читайте також: Врач рассказала об опасности употребления трески для человека

Відзначається також, що шкірне сало захищає волосся – сприяє росту сильного та здорового волосся. Вітамін А бере безпосередню участь в утворенні цього шкірного сала. Це було підтверджено дослідниками, які працюють на кафедрі харчування людини в Університеті штату Огайо.

АВОКАДО

Авокадо є хорошим джерелом корисних жирів, а також відмінним джерелом вітаміну Е. Школа фармацевтичних наук в Малайзії заявила, що вітамін Е, як відомо, є «потужним антиоксидантом». Однією з причин випадіння волосся, на думку дослідників, може бути низький рівень антиоксидантів.

Loading...

Читайте также