Разделы:

most cherez dunaj

Суспільство

Україна може отримати пряме сполучення із країною ЄС

301

12:15, 6 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Український і румунський береги Дунаю хочуть з’єднати автомобільним мостом, який стане частиною європейського маршруту Е87 (Одеса — Варна — Анталія).

Відповідні передпроектні пропозиції презентували Президенту України  — Петру Порошенку і прем’єру Болгарії — Бойку Борисову, повідомляє Думська. Презентація проходила на трасі Одеса — Рені у розвилки на Болград.

За словами начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи, орієнтовна вартість проекту — 243 млн євро.

most cherez dunaj

most cherez dunaj

Повідомляється, що міст зведуть між українською Орлівкою і румунською Ісакчею. Довжина споруди становитиме 1050 метрів (ширина річки в цьому місці — 930 метрів). З української сторони обладнають в’їзний та виїзний термінали й спільний пункт пропуску. «З ремонтом траси Одеса — Рені вантажопотік на ній виріс у рази, а міст збільшить його у десятки разів», — зазначив Варивода.

Під час презентації Порошенко сказав: якщо робити міст платним, тоді під його будівництво можна взяти кредит у Європейському банку реконструкції та розвитку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, масштабне будівництво нової дороги в обхід Полтави зняли з висоти пташиного польоту. Новий шлях зв’яже автодороги М-03 Київ — Харків — Довжанський і М-22 Полтава — Олександрія.

Раніше ми повідомляли Як у Лондоні борються зі стресом через вихід Великої Британії з ЄС (ВІДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...