Разделы:

doroga

Суспільство

Україна піднялася у світовому рейтингу якості доріг

42

10:45, 25 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Цього року наша країна поліпшила показники якості автомагістралей в порівнянні з дорогами інших країн. В одному з впливових міжнародних рейтингів Україна піднялася на двадцять пунктів за цим показником.

Торік за якістю доріг ми займали 146 місце. У нинішньому ж році піднялися на 126 місце, пише maximum.fm

У дорожньому відомстві уточнили, що рейтинг «Індекс процвітання» заснований освітнім аналітичним центром Legatum Institute. Як відзначили в Укравтодорі, підйом в світовому рейтингу якості доріг – свідоцтво того, що міжнародні фахівці з доріг позитивно оцінили успіхи країни в будівництві сучасної інфраструктури автомагістралей.

Нагадаємо, раніше в Укравтодорі вирішили відхреститися від продукції, яку випускає компанія Нові технології дорожнього будівництва. Йдеться про використання металургійного шлаку як основи при будівництві доріг, а пікантний момент полягає в тому, що підприємство створене безпосередньо госагентсвом Укравтодор.

Читайте також: Археологический прорыв: найдено жилище Иисуса Христа

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.