Разделы:

vihlopn-gazi-avtomoblv-sklad-shkodu-dovkllyu-ta-nebezpeku-dlya-zdorovya-lyudini_1

Авто

Україна – у рейтингу країн, де невигідно мати авто

165

15:00, 14 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Відзначається, що результати дослідження представлені у вигляді частки від середньорічного заробітку, необхідного для утримання машини. Для розрахунків взяли дві найбільш популярні моделі: Volkswagen Golf і Toyota Corolla, пише motorshow.

Так, найдешевше мати особисту машину в Австралії. За підрахунками дослідників, для того, щоб мати там особистий автомобіль, доведеться витрачати трохи менше половини середньорічної зарплати по країні.

На другій сходинці опинилися США з результатом в 55%, на третій Данія (60,3%). Також до ТОП-10 країн потрапили Канада, Швеція, Німеччина, Нідерланди, Франція, Великобританія та Фінляндія. А от дуже невигідною країною для володіння автомобілем виявилася Туреччина, де його покупка і експлуатація обходиться в шість разів більше за середню зарплату. За Туреччиною йдуть ряд держав Латинської Америки, а шосте місце у списку зайняла Україна з показником 413%.

Раніше ми писали про те, що експерти назвали ТОП-25 найбільш проблемних автомобілів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.