Разделы:

illyuziya

Наука

Українець розкрив секрет популярної оптичної ілюзії (ФОТО)

1546

7:30, 26 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Український ілюстратор Юрій Перепадій розкрив секрет вірусної оптичної ілюзії, на якій зображені нібито рухомі куля і колона. Пост з викриттям він оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Раніше ми повідомляли: Як виглядає книжкова крамниця Gucci зсередини (ФОТО)

Оптична ілюзія створює ефект, ніби зображені куля і колона обертаються в протилежні сторони. У мережі вважали, що цю ілюзію створив японський психотерапевт Ямамото, а сама картинка повинна визначити рівень стресу: якщо людина бачить, що об’єкти рухаються – значить, що вона страждає від депресії.

Однак Юрій Перепадій спростував цю версію і зізнався, що насправді це він є автором ілюзії, повідомляє maximum.fm.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

I drew this optical illusion in Adobe Illustrator on September 26, 2016. To create it, I used the effect of Akioshi Kitaoka. This is a white and black stroke on a colored background, this is a white and black stroke on a colored background, which sets in motion the focus of vision and it seems to a person that the details of the image are moving. Japanese psychotherapist Yamamoto Hashima has nothing to do with this picture. Moreover, Yamamoto Hashima does not really exist. Google to help.
А теперь на русском.
Эту оптическую иллюзию я нарисовал в Адобе Иллюстраторе 26 сентября 2016 года. Для ее создания я использовал эффект Акиоши Китаока — это белая и черная обводка на цветном фоне, которая приводит в движение фокус зрения и человеку кажется что детали изображения движутся. Японский психотерапевт Ямамото Хашима не имеет никакого отношения к этой картинке. Более того, Ямамото Хашима не существует на самом деле. Погуглите ради интереса.

Публикация от Yurii Perepadia (@yuryfrom)

Цю оптичну ілюзію я намалював у Adobe Illustrator 26 вересня 2016 року. Для її створення я використовував ефект Акіоші Кітаока – це біле і чорне обведення на кольоровому тлі, яке приводить у рух фокус зору і людині здається, що деталі зображення рухаються, – зазначив він.

Крім того українець заявив, що японський психотерапевт Ямамото не існує і ніякого стосунку до створення зображення він не має.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...