Разделы:

daiver

Спорт

Українка встановила два світових рекорди з фрідайвінгу (ФОТО)

147

12:30, 9 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

На чемпіонаті світу з фрідайвінгу (за версією CMAS), який проходить в турецькому місті Каш, українка Наталія Жаркова встановила світовий рекорд в категорії CNF.

Раніше ми повідомляли: Спортсмени протестували автомобілі перед фіналом чемпіонату України (ВІДЕО)

Їй вдалося зануритися без допоміжного спорядження на глибину 70 метрів і потім піднятися на поверхню, повідомляє maximum.fm.

Занурення принесло харків’янці Наталі Жарковій золото чемпіонату світу з фрідайвінгу в цій дисципліні. Аналогічний результат показала італійська спортсменка Алесея Цеччіні, яка розділила з українкою перше місце.

CNF (Constant Weight Without Fins) – фрідайвер спускається вертикально вниз і піднімається вгору на затримці дихання, використовуючи тільки силу власних м’язів. Будь-які додаткові засоби просування під водою не використовуються, рух по тросу з використанням рук заборонений. Ця дисципліна – одна з найскладніших, адже це фрідайвінг у чистому вигляді, без використання додаткового обладнання.

Ще одне золото і ще один світовий рекорд Наталія Жаркова встановила в дисципліні CWT BF (пірнання на глибину в біластах – вважається однією з класичних), пірнувши на глибину 89 метрів.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...