Разделы:

irina bilyk

Музика

Українська співачка випустила кліп, заради якого поборола свій найбільший страх (ВІДЕО)

719

9:15, 22 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Співачка Ірина Білик, після запального відео на пісню «Льоня, Леонід», порадувала шанувальників ще однією новинкою. Артистка представила кліп на трек «Подружка», записаний в дуеті з Ольгою Ракицькою.

Читайте також Українська співачка здивувала новою ліричною піснею (ВІДЕО)

За словами Ірини, ця пісня про міцну жіночу дружбу, про вміння не тільки разом повеселитися і посміятися, а й підтримати в скрутну хвилину. Саме тому слоганом пісні стала фраза #неподругаасестра.

3_03

Зйомки на відео проходили в Києві. Режисером виступила Олена Винярська, яка придумала цікаві і несподівані образи для артисток. Обидві співачки з’являться в кліпі в стріт-стайлі, чим здивують своїх шанувальників.

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Ірина</span> <span>Білик</span> <span>і</span> <span>Ольга</span> <span>Ракицька</span><span>.</span

Спеціально для зйомки були створені декорації, Ірині Білик довелося підніматися по спеціально збудованих сходах, незважаючи на те, що співачка боїться висоти. Крім того, було використано 50 величезних дзеркальних полотен, які створювали ілюзію поділу простору.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...