Разделы:

fotografii

общество

Українські фотографи продають роботи, щоб допомогти лікарям

35

17:30, 18 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На сайті видання Birdinflight почався розпродаж робіт українських фотографів, щоб зібрати кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарів Івано-Франківська.

До боротьби з пандемією коронавірусу приєдналися українські фотографи. 70 українських митців надали свої роботи в рамках кампанії #лікарігерої. Протягом дня вони будуть продаватися на сайті видання Birdinflight, а всі отримані кошти направлять до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19, пише maximum.fm

На них закуплять засоби індивідуального захисту лікарів Івано-Франківська. Це місто є одним з лідерів за кількістю інфікованих COVID-19, причому, за даними організаторів кампанії, місцеві лікарні забезпечені погано.

Українські фотографи продають роботи, щоб допомогти лікарям - фото 398828

 

Серед українських фотографів, які підтримали кампанію Фотографи – лікарям Влад Андрієвський, Костянтин Боровський, Василина Врублевська, Саша Курмаз, Андрій Ломакін, Ілля Чичкан, Gorsad, Synchrodogs і інші.

Кожен автор надасть для продажу три відбитки однієї фотографії в розмірі 20×30 сантиметрів за ціною 1000 гривень за відбиток. Продаж розпочався сьогодні, 18 квітня, о 08:00 і закінчиться о 8:00 в неділю, 19 квітня.

Читайте также: В Киеве возле храмов будет дежурить полиция

Loading...

Читайте также