Разделы:

koroleva Elizaveta

В регіоні

Українські студенти запросили в гості королеву Великобританії

401

9:30, 3 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Студенти та викладачі Університету Короля Данила в Івано-Франківську вирішили запросити у гості королеву Єлизавету ІІ.

На ім’я її Величності написали офіційного листа, — пише Фіртка.if.ua

А щоб Єлизавета II краще зрозуміла, хто і куди її кличе, ще й зняли відеозапрошення.

«Хай це буде приємністю для Вашої Величності. Ми вважаємо своїм скромним обов’язком попросити мить Вашої Королівської уваги», – зачитує листа професор Валерій Михайленко.

Звернення писали відповідно до всіх дипломатичних канонів. Щоб його неодмінно прочитали при дворі, надсилатиме офіційно.

«Пересічна людина скаже – ого-го, кого запросили. А чому б не зробити такий крок? Бо студент у свої роки може собі дозволити запросити навіть, може, людей з інших планет. Чому? Тому що те, що побажаєш студентам першого курсу, воно завжди збувається», – розповідає Валерій Михайленко, викладач кафедри перекладу і філології університету Короля Данила.

Разом з офіційним запрошенням до Букінгемського палацу надішлють і відеозвернення. До його запису долучилися понад дві сотні студентів і викладачів університету.

Читайте також: В детсаду Китая массово отравились дети

«Чекаємо від неї якусь реакцію, відповідь. Це ми робимо вперше. Емоційно робимо. І для нас це теж захоплива подія» – каже голова студентської ради університету.

«Дехто не вірить в це, більшість студентів думає, що це якийсь жарт. Але насправді це все правда. І настрій справді дуже хороший», – ділиться враженнями студентка Наталія Яцко.

Loading...

Читайте также