Разделы:

puteshestvie s detmi

За кордоном

Українці стали частіше виїжджати за кордон

232

12:00, 26 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише Держприкордонслужба, за першу половину 2021 року українці найчастіше виїжджали до Польщі – понад 1,9 мільйона осіб. Другу позицію з ростом понад у шість разів у порівнянні з першим півріччям 2020 року зайняла Туреччина – 774,5 тисячі громадян. Третє місце з подвійним приростом і загальною кількістю понад 705 тисяч поїздок українців зайняв Єгипет.

У першу десятку популярних країн серед українських туристів потрапили також Угорщина, Росія, Румунія, Білорусь, Словаччина, Молдова та ОАЕ.

Що стосується іноземців, які відвідували Україну за перші шість місяців поточного року, то найбільший приріст показала Туреччина (+ 29% до показника аналогічного періоду минулого року). На 6% зросла кількість громадян Німеччини. Незначним в абсолютній кількості, але показовим у порівнянні, є зростання у півтора раза кількості громадян США, які прибували в Україну в першому півріччі 2021-го.

Раніше ми писали про те, що создан самый быстрый в мире поезд (ВИДЕО).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.