Разделы:

luchshe pitatsya

Здоров`я

Українці стали краще харчуватися і менше курити

90

18:30, 21 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Дані щорічного моніторингу Інституту соціології Національної академії наук свідчать, що українці стали вищими, краще харчуються та менше курять, повідомляє ukrinform.ua

Про дослідження в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник директора інституту Євген Головаха.

«Українці на 2,5 сантиметра виросли з початку спостережень Інституту cоціології. А вперше ми заміряли цей показник в 2002 році. У нас середній зріст у 2002 році був 168 см, а зараз 170,5 см середнє зростання українця. Але цікаво, що ще 169 см було в 2012 році. Тобто, ми ще на 1,5 сантиметра підросли. Це показники. Так у всіх цивілізованих країнах, у всіх розвинених країнах цей процес йде: люди стають вище і важче. І ось ми в цьому сенсі в світовому тренді», — зазначив Головаха.

Раніше ми повідомляли: Выявлены новые признаки скорой глобальной катастрофы

Вчений також повідомив, що нині порівняно із 2012 роком людей, які вважають, що їм не вистачає можливості нормально харчуватися, на 8 відсотків менше.

Також, за словами заступника директора Інституту соціології, сприятливою тенденцією є те, що порівняно з 2012 роком українці стали менше курити — раніше курців було 22%, зараз — 17%.

Вчений також зазначив, що в Україні сформувалася культура вживання алкоголю.

«По показниках українці п’ють приблизно однаково. Але враховуючи, що стресів більше стало, ми повинні були б більше пити. У нас набагато більше приводів випити, щоб зняти напругу… Очевидно, якась культура вживання алкоголю вже сформувалася. Це означає, що все-таки люди інакше знімають стрес. Так що теж добре», — зауважив вчений.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также