Разделы:

ukrpocht

Суспільство

«Укрпошта» погрожує закрити відділення та припинити доставку пенсій у селах

29

15:25, 26 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Національний поштовий оператор «Укрпошта» з 1 січня 2019 року не здійснюватиме доставку пенсій населенню, якщо тариф на доставку не буде змінено.

Раніше ми повідомляли: Через негоду без світла залишилися півтори сотні населених пунктів в Україні (ВІДЕО)

Про це заявив генеральний директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».

«Ми підготували антикризовий план, який впровадимо з 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що «Укрпошта» має оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частина адміністративного і виробничого персоналу», — заявив він.

За його словами, від вирішення цього питання залежатиме, скільки відділень залишиться у оператора — 11,5 тисячі як зараз, або 4,3 тисячі. За його словами, в середньому кожне відділення в селі щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. «Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — зазначив він.

Смілянський повідомив, що на сьогодні 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через «Укрпошту». При цьому, тариф на доставку залишається незмінним з 2004 року, а актуалізація пенсійного тарифу не закладена в проект державного бюджету на 2019 рік.

При цьому «Укрпошта» оцінила збитки від послуги доставки пенсій в 1 мільярд гривень на рік.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...