Разделы:

velosipedist

В регіоні

Усе більше людей пересідає на велосипеди

74

11:30, 26 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Майже вдвічі більше людей у Києві почало їздити на велосипедах порівняно з минулим роком. 2018-го влада майже не розвивала велоінфраструктуру.

Раніше ми повідомляли: Як українцеві вдалося подалати понад 10 тисяч кілометрів велосипедом

За рік велосипедистів у Києві побільшало на 40%, свідчать опубліковані підрахунки Асоціації велосипедистів Києва.

Волонтери рахували велосипедистів протягом 2 годин у середу, 19 вересня, та суботу, 22 вересня, на 22 основних перехрестях міста. У будній день нарахували 2732 велосипедисти, що на 40% більше, ніж торік. У вихідний – 3066 велосипедистів, що на 46% більше порівняно з торішніми результатами. Близько 40% велосипедистів рухалися проїжджою частиною, а 60% – тротуаром. Чверть велосипедистів їздить у шоломах.

«Збільшення кількості велосипедистів на вулицях Києва вже є незаперечним аргументом при адвокації велоінфраструктури в столиці», – пишуть у прес-службі Асоціації велосипедистів Києва.

Протягом 2017-2018-х у Києві майже не будували велоінфраструктури. Цьогоріч з’явились велосмуги лише на вулиці Леонтовича та в зелених зонах, таких як Русанівський канал, ВДНГ, Пирогів тощо.

Також дозволили їздити на велосипеді смугою для громадського транспорту на проспекті Дружби народів.

Як стало відомо у вересні поточного року, кошти на розвиток велоінфраструктури 2018-го хочуть віддати на ремонт Київського зоопарку.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...