Разделы:

fermer

За кордоном

В Англії фермерам заплатять по 100 тисяч фунтів, щоб вони вийшли на пенсію

66

8:15, 21 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Уряд Великої Британії заплатить літнім фермерам у середньому по 50 тисяч фунтів стерлінгів, щоб вони вийшли на пенсію. Максимальна сума виплати – 100 тисяч.

Її розмір залежить від площі земельних ділянок. Очікується, що на місце консервативних фермерів старшого віку прийдуть молоді екоактивні аграрії, пише BBC.

Зараз середній вік фермерів – 59 років, чотирьом з десяти – понад 65. Міністр навколишнього середовища Джордж Юстіс заявив, що деякі з них «пручаються новим зеленим методам» ведення сільського господарства.

Тому уряд хоче надати доступ до землі молодим людям, які позитивно ставляться до застосування альтернативних джерел енергії, скорочення викидів парникових газів і захисту водойм і лісів.

Одноразова виплата дозволить літнім фермерам гідно жити на пенсії або відкрити бізнес в іншій галузі. Вона приблизно дорівнюватиме сумі грантів, які власники ділянок отримали, якби продовжили займатися сільських господарством. У середньому зараз фермеру виділяють 21 тисячу фунтів на рік.

Асоціація фермерів-орендарів (TFA) дізналася ставлення до ініціативи уряду у 360 аграріїв. Три чверті з них серйозно її зацікавилися.

Раніше ми писали про те, що пенсіонери знайшли у себе вдома чашу вартістю понад 130 тисяч доларів.

Loading...

Читайте также