Разделы:

jenschina indii

За кордоном

В Індії двоє жінок увійшли в заборонений храм

90

16:00, 2 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Двоє індійських жінок здійснили історичний вчинок: вони увійшли до знаменитого індуїстського храму у штаті Керала. Цьому передували кілька місяців протестів, повідомляє bbc.com

Храм Сабарімала історично був закритий для жінок віку, коли в них є менструація, тобто — від 10 до 50 років.

У вересні Верховний суд країни скасував заборону, але до цього часу протестувальники не давали жінкам увійти в храм.

Раніше ми повідомляли: В Индии от отравления едой в храме погибли 15 человек

42-річна Бінду Амміні та 44-річна Канака Дурга увійшли до храму перед світанком. Вони намагалися це зробити ще 24 грудня, але тоді їм завадили протестувальники.

У храмі оголосили, що жінки «осквернили» храм. Його закрили на годину для проведення «ритуалів очищення».

У владі штату Керала назвали подію історичною. Місцева влада підтримує вердикт суду, що дозволяє жінкам входити до храму.

Більшість індуїстських храмів дозволяють вхід жінкам, якщо у них в цей час немає менструації, але Сабарімала — один з тих, чиї двері закриті для жінок широкої вікової категорії.

Це місце відкрите для відвідувачів лише в короткі проміжки часу протягом року. Щороку до стародавнього храму, розташованому на вершині пагорба, приходять мільйони віряни, які часто долають шлях босоніж.

Одним із шляхів до храму є 18 крутих сходів, подолати які дозволяється лише після суворого посту впродовж 41 дня, стверджує сайт святині.

Жінки обрали для входу інший шлях, побоюючись нападів. Вони кажуть, що залишили храм до того, як їх побачили протестувальники.

Їх супроводжували поліцейські в цивільному одязі.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.