Разделы:

vulkan v indonezii

За рубежом

В Індонезії активізувався вулкан: рятувальники почали бити на сполох

58

21:30, 27 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Влада визнала, що часткове обвалення вулканічних порід Анак-Кракатау могло викликати цунамі, що обрушилося на узбережжя островів Суматра і Ява. Про це повідомляє Сегодня.

Читайте також В Італії прокинувся і вивергається вулкан Етна

<p style="text-align: justify;">Фото: pixabay.com</p>

В Індонезії активізувався вулкан Анак-Кракатау в Зондській протоці, що розділяє острови Ява і Суматра. Місцеві рятувальники оголосили третій рівень небезпеки, заявив офіційний представник національного Агентства із запобігання стихійним лихам Сутопо Нугрохо.

Зона обмеження навколо вулкана становить п’ять кілометрів. Місцевим жителям і туристам заборонили займатися будь-якою діяльністю в його околицях вулкана. Крім того, управління повітряним транспортом Індонезії вимагає від усіх авіакомпаній міняти маршрути польотів над цим районом через активізацію вулкана.

Також влада Індонезії визнала, що часткове обвалення вулканічних порід Анак-Кракатау, яке за своєю потужністю було порівняне із землетрусом магнітудою 5,3, могло викликати цунамі, що обрушилося на узбережжя островів Суматра і Ява.

Нагадаємо, цунамі було зафіксовано в ніч на 23 грудня в Зондській протоці, що розділяє індонезійські острови Ява і Суматра. Причиною величезної хвилі могло стати нещодавнє виверження вулкана Анак-Кракатау.

Loading...

Читайте также