Разделы:

shkola

За кордоном

В Іспанії через карантин усі школярі отримають хороші оцінки

55

21:00, 18 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Усі іспанські учні автоматично отримають задовільні оцінки за поточний семестр, оскільки внаслідок карантину вчилися в надзвичайних умовах. Таке рішення прийняла влада Іспанії.

Учням, які мали серйозні проблеми з навчанням, дадуть можливість перескласти певні предмети восени, але нікого залишати на другий рік не будуть, «крім незначних винятків, які потребують узгодження з регіональними органами освіти», пише maximum.fm

Іспанські школярі вже понад місяць навчаються дистанційно. Школи спробували організувати повноцінне навчання онлайн, але з перемінним успіхом. Педагоги висловлювали стурбованість, що діти, які не мають доступу до необхідних технологій, внаслідок карантину почнуть відставати. Таких – близько 10%.

Окремі освітні організації просять уряд продовжити роботу шкіл влітку, якщо це дозволить епідемічна ситуація, – щоб учні, які потребують додаткової допомоги, могли відвідувати курси і брати участь в спортивних заходах.

Нагадаємо, що раніше спостереження виявило, що без допомоги батьків школярі вчаться краще. Учні, у яких старше покоління перевіряє домашнє завдання, отримують оцінки нижчі за тих, хто все робить сам.

Читайте також: Пандемия привела к бессоннице и кошмарам

Loading...

Читайте также