Разделы:

brutaniya dom

За кордоном

В Італії продають будинки за 1 євро

83

8:30, 10 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

В одному з міст Сицилії почали продавати помешкання за смішні гроші — всього 1 євро. Щоправда, така несподівана удача має свої умови, пише maximum.fm

Влада італійського міста Муссомелі (Mussomeli) на острові Сицилія оголосила незвичайну акцію: нерухомість тепер можна придбати всього за 1 євро, і йдеться не просто про квадратний метр, а загалом за весь дім.

Варто додати, що у містечку мешкає близько 11 тисяч людей, а до пляжу доволі близько – 40 хвилин на авто. Тому несподівана пропозиція місцевого керівництва звучить доволі фантастично. Але все просто: смішна вартість помешкання передбачає обов’язковий ремонт.

Case1Euro.it - фото 326748

Згідно з договором, упродовж року після придбання варто скласти план робіт, а потім за 3 роки їх втілити. До слова, робітники повинні бути місцеві, а також є застава у розмірі 5 тисяч євро, яку влада поверне після завершення ремонту. Відзначимо, що зараз продаються 100 будинків, стан яких важко назвати хорошим, адже у них бракує електрики чи опалення.

Читайте також: В Харьковской области загорелись тонны мусора (ФОТО)

Case1Euro.it - фото 326749
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.