Разделы:

umnaya miska1

Суспільство

В Італії розробили розумну миску для тварин

128

13:30, 14 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Італійські вчені розробили дуже розумну миску для домашніх тварин. Завдяки вбудованій камері з технологією розпізнавання морд вона погодує тільки того котика чи собаку, якому призначена їжа. А ви будете дізнаєтеся все про харчування вашого хвостатого зі спеціального додатка, повідомляє maximum.fm

У любителів тварин вдома нерідко є відразу кілька хвостатих, які часто зовсім не проти понадкушувати їжу один одного. І це може викликати проблеми у всіх учасників процесу. Так, кошеня Гас навіть потрапило за грати, тому що їло корм за себе і всіх своїх братів, а його колега кіт Вінстон пішов ще далі. Він пробирався в будинок сусідів і з’їдав дорогий корм, призначений не для нього, і за це ледь не потрапив в заручники.

'Розумна' миска Mookkie - фото 300967

Італійські вчені з компанії Volta зметикували, як можна вирішити цю проблему. На виставці CES 2019 вони представили «розумну» миску для домашніх тварин, яка називається Mookkie.

Раніше ми повідомляли: Электросамокаты проката Lime начали сбрасывать пассажиров

Кожна миска закріплюється за одним конкретним котиком чи песиком, і в неї вбудована ширококутна камера, яка за допомогою технології розпізнавання морд визначає, що саме за вихованець прийшов на обід. В інший час же корм прихований за прозорою кришкою. Після процесу ідентифікації миска сама відкриває тварині доступ до ласощів.

Щоб привласнити мисці підопічного, власнику потрібно лише завантажити спеціальний додаток Volta і завантажити туди знімки морди свого вихованця. Крім того, додаток відправляє власнику повідомлення або відео, що повідомляють про те, що хвостатий поїв, а також попереджає про те, що миска з їжею спорожніла.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также