Разделы:

karantin

За рубежом

В Ізраїлі зняли практично всі карантинні обмеження

16

8:00, 2 Июнь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

В Ізраїлі через стабільно низький рівень захворюваності на коронавірус скасовані всі карантинні обмеження. Обов’язковим залишається лише носіння масок у приміщеннях.

Як передає радіо Kan, всі карантинні обмеження влада вирішила не продовжувати після закінчення їхнього терміну дії 1 червня 2021 року. Необхідність у зеленому пропуску усунули, а обмеження фіолетового стандарту скасували.

«Зелений пропуск» – це документ про вакцинацію, який раніше був необхідний при відвідуванні низки громадських заходів і закладів, а «фіолетовий стандарт» регулював роботу громадських установ і закладів.

Проте обов’язкове носіння масок в закритих приміщеннях буде залишатися в силі до тих пір, поки не буде вирішено інакше, передає представник МОЗ. Попри скасування більшості внутрішніх обмежень, в Ізраїлі продовжать діяти заборони на виїзд своїх громадян до країн з максимальним ризиком підчепити COVID-19.

Кампанія з вакцинації в Ізраїлі стартувала в грудні 2020 року. На сьогодні повністю імунізовані 55% громадян або понад п’ять мільйонів осіб.

Раніше ми писали про те, що в Украине больше нет «красных и оранжевых» зон карантина.

Loading...

Читайте также