Разделы:

ветклиника для животных

За кордоном

В Лондоні побудували унікальну ветклініку

123

13:30, 14 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Архітектурна студія Alma-nac побудувала першу цілодобову швидку допомогу для домашніх тварин з усіма зручностями, в якій кішок і собак тримають окремо один від одного.

The London Animal Hospital надає послуги всім домашнім тваринам. Крім консультацій і діагностики, в закладі є операційна, ізолятор, рентгенівський апарат і КТ-сканер.

Особливу увагу архітектори приділили постійній ворожнечі між кішками та собаками, через яку в звичайних ветеринарних клініках страждають не тільки самі тварини, а й їх господарі. Тому вони зробили так, аби  суперники не зустрілися.

З приймальні в кімнати для консультацій і палати ведуть окремі коридори — для кішок і собак. Так, в зоні для кішок є табличка «cats only please», а в самій консультаційній кімнаті створений майданчик, де нервові тварини можуть точити кігті. Навіть інтер’єр розробляли спеціально для того, щоб тварини почували себе в безпеці.

«Меблі спроектовані в грайливій формі для того, щоб розслабити, викликати почуття радості як в персоналу, так і в власників домашніх тварин, тому використали матеріали і кольори, які не пов’язані з медичними установами «, — пояснив директор Alma-nac Кріс Брайант.

Особливе планування дозволяє швидко і спокійно переміщати тварин з операційних в оздоровчі кімнати, де металеві прути замінили скляними дверима.

Також особлива увага приділена тому, щоб будь-яке прибирання або ремонтні роботи в клініці не бачили пацієнти.

В лікарні  економлять ресурси — використовують сонячні батареї.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...