Разделы:

Дизайн без названия

За кордоном

В Пекіні створили бота-поета

57

19:00, 18 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Спеціалісти з дослідницького підрозділу Microsoft Research в Пекіні навчили свого чат-бота писати вірші, спираючись на кілька продемонстрованих зображень.

Про це повідомляє Hi-News.

Бот-поет отримав назву Xiaoice і вже досить давно використовується в китайському сервісі мікроблогів Weibo. Якщо раніше бот міг вести діалог і розпізнавати зображення (а нещодавно і зовсім навчився відповідати практично без затримок), то тепер Microsoft навчила його інтерпретувати побачене і найкращим варіантом для цього виявилася, як не дивно, поезія.

Для реалізації ідеї всередині Xiaoice була створена нейромережа, що складається з двох частин: перша розпізнає зображення і об’єкти, розташовані на ньому, згодом генеруючи вірш. А друга ж виступає як критик. Якщо другій частині вірш подобається, то вона виводить фінальний результат. Якщо ж ні, вона змушує першу «подумати ще» і уявити інший варіант. Так відбувається до тих пір, поки варіант вірша не влаштує «критика».

На даний момент, за словами очевидців, чат-бот досить добре складає вірші. Зараз у Xiaoice більше 200 мільйонів користувачів з азіатського регіону. Не дивлячись на переваги чат-бота, в нього є один «недолік»: поки Xiaoice працює лише на китайській мові і не ясно, чи вийде бот-поет за межі азіатського регіону.

Читайте також Через 120 лет роботы заменят всех работников — ученые

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...