Разделы:

shkola

Фоторепортаж

В Ухані відкрили школи, але уроки там проходять по-новому: фото

986

12:15, 8 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Китайський Ухань, де в кінці 2019-го стався перший масовий спалах COVID-19, повертається до життя. 6 травня у місті поновилися заняття в старших класах, однак – із нововведеннями. Дивіться, як облаштували школи.

Жорсткий карантин в Ухані влада зняла ще на початку квітня, але підвищені заходи безпеки діють, як і раніше, зокрема – у школах. Так, учні сидять в масках і за захисними перегородками, пише maximum.fm

gettyimages - фото 402644

gettyimages

За офіційними даними, наразі Китай посідає 11 місце в світі за поширюваністю коронавірусу. У країні зафіксовано 84 тисячі випадків COVID-19, з них 4,6 тисячі – летальні, а 79 тисяч осіб одужали.

Читайте також: В США переболевших коронавирусом могут признать непригодными для армии

gettyimages - фото 402645

gettyimages

У деяких школах Китаю, щоб гарантувати безпечну відстань між учнями, використовують більш творчі методи. Наприклад, у Ханчжоу провінції Чжецзян школярів попросили прийти в захисних масках і саморобних головних уборах, які не дозволяють їм підійти до однокласників ближче, ніж на метр. Ці головні убори називаються футо, їх використовували чиновники та військові часів династії Сун (960-1279 роки). Імовірно, футо були потрібні для того, щоб запобігти перешіптуванню під час церемоній.

Loading...

Читайте также