Разделы:

znak

Авто

В Україні незабаром з’являться нові дорожні знаки

20

7:30, 26 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише пресслужба Укравтодору, згідно з новими стандартами, компонування дорожніх знаків індивідуального проєктування буде виконане за новим принципом. Всі тексти повинні бути написані з великої літери. З’явиться нова форма стрілок. Для позначення центру населеного пункту і річки будуть використовуються символи європейського зразка.

Щоб всі написи можна було добре роздивитися, визначені чіткі пропорції та відстані між елементами тексту, в залежності від розміру великої літери, яка вибирається, виходячи з місця встановлення знака і категорії дороги. Також передбачена транслітерація назв населених пунктів.

Для забезпечення безпеки пішоходів з’являться нові позначення діагональних пішохідних переходів і нові таблички для острівців безпеки. Для велосипедистів також будуть встановлені нові знаки й таблички до дорожніх знаків.

Покращений алгоритм розміщення знаків на одній опорі, щоб уникнути неоднозначного їх трактування, а також з’явився новий розділ з розміщення знаків на щитах і фонових щитах.

znak

znak1

Раніше ми писали про те, що в Черкассах микроавтобус вылетел с дороги и врезался в дерево (ВИДЕО).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.