Разделы:

novi pravyla vydachi likiv

Здоров`я

В Україні впровадять нові правила видачі ліків

751

9:00, 2 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Кілька тижнів тому Кабмін ухвалив нову концепцію реформування закупівлі ліків і медичних виробів. Для кожного препарату буде підібрано найоптимальніший і зручний шлях «доставки» до пацієнта.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також Фальшиві ліки: як не стати жертвою підробки (ВІДЕО)

Міністерство охорони здоров’я розширило список препаратів, які входять до програми «Доступні ліки». Зараз у нього входить 261 найменування від 43 виробників. Тож вже з 1 квітня 2019 року українці зможуть отримати медикаменти за програмою «Доступні ліки» в будь-якій аптеці країни. А ще частину ліків можна буде отримати за електронним рецептом, не пред’являючи медичну картку. Це стосується препаратів трьох категорій захворювань: діабет ІІ типу, бронхіальна астма і проблеми серцево-судинної системи.

Результат пошуку зображень за запитом "выбор лекарства в аптеке"

Що зміниться?

1. Отримання ліків безкоштовно в аптеці за рецептом лікаря.

2. Включення ліків та медвиробів у вартість послуги — під час операції не треба буде нічого додатково купувати.

3. Електронний каталог — за яким зручно та швидко лікарня обиратиме потрібний препарат за найдешевшою ціною та укладати угоду з постачальником (матиме вигляд онлайн-магазину у системі ProZorro).

4. Нова агенція закупівель займатиметься закупівлею стратегічних ліків за кошти держбюджету (вакцини, інфекційні захворювання, наприклад, СНІД чи туберкульоз), а також патентованих дорогих ліків.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...