Разделы:

prostuda

Здоров`я

В Україні заборонили популярний препарат від застуди та грипу

950

15:30, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Державна служба України з лікарських засобів і контролю за наркотиками заборонила реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Вікс Актив Симптомакс» виробництва британської компанії «Рафтон Лабораторіз Лімітед».

Відповідне розпорядження з’явилося на офіційному сайті відомства.

Читайте також От гриппа и простуды: готовим лечебный имбирный чай с апельсинами и медом

«Заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Вікс Актив Симптомакс», порошок для орального розчину зі смаком лимона по 10 саше у коробці серії 62868961А1, виробництва «Рафтон Лабораторіз Лімітед», Великобританія», – мовиться у повідомленні.

Вікс актив симптомакс, заборона, ліки, застуда, грип, Держлікслужба

Як пояснили у Держлікслужбі, причиною такого кроку стало те, що зразки препарату цієї серії під час вивчення стабільності не відповідали вимогам специфікації за показниками «Парацетамол» (показник був заниженим) і «Фенілефрин HCl» (показник був заниженим).

Водночас у відомстві враховували, що основною ознакою серії лікарського засобу є її однорідність.

Отже, тепер після отримання вищезазначеного розпорядження усі аптеки мають невідкладно перевірити наявність всіх серій лікарського засобу та вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення та/або повернення постачальнику (виробнику).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.