Разделы:

В регіоні

13:45, 29 Октябрь 2018

514

В Україні зафіксовано новий штам грипу (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Цьогоріч епідемія грипу в Україні може тривати до півроку — прогнозують у Міністерстві охорони здоров’я. Так довго тому, що в нас циркулюватиме новий штам грипу. Він буде дуже небезпечним, бо імунітет українців зовсім не готовий із ним боротися.

grip

До штамів грипу «Мічиган» і «Колорадо», які курсували Україною минулими роками, цьогоріч додасться ще один — «Сінгапур». Найнебезпечніший серед інших, бо наш імунітет ще не встиг до нього пристосуватися.

Читайте також В Украине зафиксирована новая инфекция

Єдиний спосіб захиститися — зробити щеплення, наполягають медики. Особливо радять пройти вакцинацію тим, хто багато контактує з людьми, та тим, для кого грип може бути особливо небезпечним: це діти, старенькі й пацієнти з хронічними захворюваннями. Медики радять робити щеплення за кілька тижнів до початку сезону грипу, аби імунітет мав час приготуватися до зустрічі з вірусами. Тобто, якщо ви маєте намір вакцинуватися, зараз — найкращий час. Але майте на увазі — деяким пацієнтам робити щеплення заборонено. 

Зміцнити імунітет допоможуть і народні методи — переконана мікробіолог Олена Світко. Чай із калини, базиліку, журавлини. Якщо немає алергії — то ще з медом і лимоном. Усе це в сезон грипу бажано пити постійно, не чекаючи, поки з’являться перші симптоми хвороби, — каже мікробіолог. Протягом найближчих кількох місяців бажано обходити стороною людні місця, адже достатньо хворому зайти в переповнену маршрутку, вже за кілька хвилин заразитися можуть усі, хто стояв поруч.

Використовувати маску лікарі радять у першу чергу тим, хто вже захворів і виходить на вулицю. Це може захистити від вірусів десятки людей. А ще пам’ятайте — смертельно небезпечний не стільки грип, скільки ускладнення після нього — пневмонія, запалення інших органів дихальної системи, хвороби серця. Саме від них щороку помирають десятки людей. Тож, відчувши перші симптоми, не витрачайте марно гроші в аптеках та не займайтеся самолікуванням, а негайно зверніться до лікаря.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...