Разделы:

smartfony vliyayut na kozhu

Суспільство

В Україні запрацює нова послуга мобільного зв’язку

521

10:45, 1 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

З 1 травня українці зможуть змінювати операторів, зберігаючи свій номер телефону. Відповідну послугу запустить Нацкомісія з держрегулювання в сфері зв’язку.

Безкоштовно вона буде доступна тільки тим, у кого номер мобільного зареєстрований, тобто прив’язаний до імені абонента. Щоб це уточнити, варто звернутися до оператора, а виправити — на сайті (по ЕЦП) або в магазині чинного оператора з будь-якого посвідчення особи, пише segodnya.ua.

«Як тільки отримаєте згоду на перенесення, зможете в найближчому магазині взяти нову SIM-карту. На неї автоматично прикріплять ваш номер», — йдеться в інструкції.

Відмовити в такій послузі теж можуть. Оператор має право не відпустити абонента, якщо номер зареєстрований на іншу людину або дані в заяві виявилися неповними, недостовірними. Також система може не пропустити перенесення, якщо воно виконується не вперше за останні 30 днів або заяви подані відразу декільком операторам.

Читайте також: В США впервые пациент с ВИЧ стал донором

У світі подібна практика діє з 2010 року. Вважають, що це законне право споживача і ознака здорової конкуренції на ринку телекомунікацій. Номер — персональна інформація, і ніхто не має права використовувати її крім вас.

Loading...

Читайте также