Разделы:

smartfony vliyayut na kozhu

Суспільство

В Україні запрацює нова послуга мобільного зв’язку

521

10:45, 1 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

З 1 травня українці зможуть змінювати операторів, зберігаючи свій номер телефону. Відповідну послугу запустить Нацкомісія з держрегулювання в сфері зв’язку.

Безкоштовно вона буде доступна тільки тим, у кого номер мобільного зареєстрований, тобто прив’язаний до імені абонента. Щоб це уточнити, варто звернутися до оператора, а виправити — на сайті (по ЕЦП) або в магазині чинного оператора з будь-якого посвідчення особи, пише segodnya.ua.

«Як тільки отримаєте згоду на перенесення, зможете в найближчому магазині взяти нову SIM-карту. На неї автоматично прикріплять ваш номер», — йдеться в інструкції.

Відмовити в такій послузі теж можуть. Оператор має право не відпустити абонента, якщо номер зареєстрований на іншу людину або дані в заяві виявилися неповними, недостовірними. Також система може не пропустити перенесення, якщо воно виконується не вперше за останні 30 днів або заяви подані відразу декільком операторам.

Читайте також: В США впервые пациент с ВИЧ стал донором

У світі подібна практика діє з 2010 року. Вважають, що це законне право споживача і ознака здорової конкуренції на ринку телекомунікацій. Номер — персональна інформація, і ніхто не має права використовувати її крім вас.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.