Разделы:

grib

Фоторепортаж

В Україні знайшли гігантський гриб: фото

3604

11:45, 22 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

В Україні знайшли величезний гриб, який за своїми розмірами перевищує футбольний м’яч. Це гриб-дощовик, який в народі називають «порхавка».

Гриби-дощовики належать до роду шампіньйонних і вирощують їх на ставках території ДП «Колківське лісове господарство». Гриб-гігант, який виявили в цьому році в господарстві, показали на сторінці підприємства у Facebook, пише maximum.fm

В Україні знайшли гігантський гриб: вражаюче фото - фото 416930

Наукова назва (Lycoperdon) – рід грибів сімейства шампіньйонних (Agaricaceae), а вони ростуть на ставках території ДП «Колківське ЛГ» та щорічно вражають своєю величиною, – йдеться в повідомленні.

Працівники підприємства зазначили, що у них є власна прикмета, яка з’явилася за роки спостережень за грибами-дощовиками. Чим більші ростуть ці гриби, тим більший буде й врожай лісових грибів в цьому році. Примітно, що гриби-дощовики в цьому році зросли гігантськими, і якщо вірити прикметам, то грибний сезон буде відмінним.

Читайте також: На популярном украинском курорте произошел пожар на базе отдыха (Видео)

Дощовики не надто користуються популярністю серед грибників, оскільки вони вбирають вологу і стають після сильних дощів желеподібними. У них міститься багато вітамінів і корисних властивостей. У їжу годяться тільки молоді дощовики, у яких всередині ще не утворилися пори, а м’якоть соковита і м’ясиста. Зазвичай їх вживають в смаженому вигляді.

В Україні знайшли гігантський гриб: вражаюче фото - фото 416931
В Україні знайшли гігантський гриб: вражаюче фото - фото 416932
Loading...

Читайте также