Разделы:

Instagram

Instagram

В України з’явилася офіційна сторінка в Instagram

62

12:15, 15 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Міністерство закордонних справ і Український інститут запустили офіційну сторінку України в Instagram – @ukraine.ua. На акаунт підписано уже понад 3 тисячі юзерів.

У пресслужбі МЗС відзначили, що сторінка ведеться англійською мовою, щоб просувати позитивний імідж України серед іноземної аудиторії в рамках Стратегії публічної дипломатії.

«На сторінці @ukraine.ua відвідувачі і підписники зможуть дізнатися про популярні туристичні магніти, культурні події та фестивалі, інновації, можливості, про Україну та українців», – йдеться у повідомлені.

Для оформлення акаунта використовуються роботи українських фотографів-партнерів фотобанку на офіційному сайті України і бренд України UkraineNOW.

«Зараз МЗС і УІ розвивають три офіційні канали комунікації для просування України в світі – сайт України, сторінка у Facebook і сторінка в Instagram», – додали у відомстві.

На цю мить за сторінкою @ukraine.ua, де опубліковано уже 11 дописів, стежать майже 3,5 тисячі підписників.

insta

Раніше ми писали про те, що зірка Гаррі Поттера встановив новий рекорд в Instagram.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.