Разделы:

tomati

Здоров`я

В Україну завезли заражені помідори

185

8:00, 5 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У вантажі свіжих помідорів з Туреччини українські фітосанітарні інспектори виявили карантинний організм. У результаті овочі не були допущені на ринок України, пише gazeta.ua

Як зазначається, всього було затримано дві партії вантажу загальною вагою 38 тонн: одна — у Миколаївській, друга — у Дніпропетровській областях. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«24-25 квітня 2019 року державні фітосанітарні інспектори при проведенні фітосанітарного контролю об’єктів регулювання у вантажах свіжих томатів виявили карантинний організм — південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr.)», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: 900 тысяч гривен выманил у пенсионерки мошенник в Николаеве (ВИДЕО)

Заражені овочі надійшли з Туреччини. Як зазначається, вантаж повернули в країну-експортер. Також у Туреччину були відправлені повідомлення про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.