Разделы:

bilet

Суспільство

В «Укрзалізниці» придумали, як боротися з постійною нестачею квитків

378

18:45, 11 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

«Укрзалізниця» розробляє сервіс, який дозволить пасажирам відстежувати появу в продажу раніше розкуплених квитків на поїзди. Про це повідомляє Delo з посиланням на начальника департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Олександра Красноштана.

Раніше ми повідомляли: «Укрзализныця» изменит дизайн билетов

Для цього потрібно буде зареєструватися у спеціальному «списку очікування». Як тільки у продажу знову з’являться квитки, які раніше були розкуплені або заброньовані, система сповістить про це клієнта. При цьому пріоритет у купівлі дефіцитних квитків будуть мати ті, хто скористався сервісом.

«Ми розробляємо систему waiting list (список очікування — прим.). Пасажир зможе зареєструватися і вибрати один або кілька поїздів, які йому підходять і на які немає квитків. І тоді, коли з’явиться вільний квиток (хтось передумав їхати й здав свій квиток), то він не потрапить до загальної системи продажу, а спочатку проходить через «решето» waiting list. Якщо квиток «не знайшов» свого покупця у waiting list, тоді він піде у загальний продаж», — розповів Красноштан. Однак, коли запрацює такий сервіс, він не уточнив.

На думку Красноштана, введення «списку очікування» допоможе боротися з перекупниками квитків на поїзди.

«Дуже багато говорять, що квитки купують перекупники. Я завжди прошу, щоб мені принесли квиток, куплений через перекупника. Тоді я зможу подивитися, яку схему він використовує і чи є причетність співробітників «Укрзалізниці» до перекуповування квитків. Поки був тільки один випадок, коли мені принесли куплений у перекупника квиток. Природно, покупцеві була відшкодована сума квитка. Ми повністю розслідували цей інцидент. Перекупник сидів в інтернет-кафе і просто клацав систему букінгу УЗ. Це був зданий квиток, і перекупник його «спіймав». Це вся технологія», — розповів чиновник.

Також він додав, що у клієнтів «Укрзалізниці» виникають проблеми з придбанням квитків онлайн через безліч чат-ботів. Саме через них час від часу перестає працювати сайт бронювання квитків компанії.

«Зараз діє більш проблемна для нас програма — чат-боти. Такі боти «садять» нашу систему. Онлайн-система продажу квитків досить малопотужна, чат-боти постійно роблять запит про наявність квитків. І виходить так, що система активно шукає квитки, йдуть масові запити (особливо в пікові періоди перевезень), і система просто не витримує. Ще влітку букінг УЗ кілька разів «лягав» — це якраз результат масової роботи чат-ботів», — резюмував Красноштан.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...