Разделы:

son beremennoy

Діти

В яку пору року краще народжувати дітей

190

12:45, 5 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Згідно з новим дослідженням учених із Кардіффського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою імовірністю з’являться психічні розлади.

Це пов’язано з одним із гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку, пише maximum.fm

За даними вчених, діти, які народилися взимку і восени, мають більше шансів на розвиток психічних розладів, ніж діти, які з’явилися на світ влітку або навесні. Це пов’язано зі стресовим гормоном кортизолом, рівень якого підвищується в жіночому організмі під час пологів у холодний період.

Учені поки не знають, із чим пов’язане підвищене виділення кортизолу у жінок, які народжують взимку або восени. Проте згідно з результатами нового дослідження, у дітей, які народилися в січні, ризик розвитку шизофренії на 13% вищий, а ймовірність розвитку біполярного афективного розладу, який також називають маніакальною депресією, більший на 17%.

Експерти моніторили концентрацію кортизолу в різні пори року в організмах 316 жінок, які взяли участь у дослідженні.

Читайте також: Эта диета признана самой полезной в мире

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.