Разделы:

moloko

Здоров`я

Вагома причина додавати до молока спеції

1059

17:30, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Організму доведеться пережити довгий період поганої погоди, холоду та дефіциту сонячного світла. Медики радять пити взимку молоко зі спеціями, адже саме цей напій вони вважають одним з найкращих для зміцнення здоров’я у сезон високого ризику інфекційних захворювань.

Раніше ми повідомляли: На Полтавщині немовля ледь не померло від молока матері (ВІДЕО)

Молоко з фенхелем. Вживання молока з додаванням цієї спеції допомагає врятуватися від депресивних станів, які часто виникають взимку на тлі дефіциту світла. Крім того, фенхель має властивості знімати запалення та набряклість, знеболювати, запобігати метеоризму, а також покращувати колір обличчя.

Молоко з гвоздикою. Пиття молока з гвоздикою та запашним перцем рекомендується при безсонні та психологічній напрузі. До того ж, така спеція, як гвоздика – потужний антисептик, який особливо ефективний у справі захисту здоров’я, коли на вулиці сиро або холодно.

Молоко з куркумою. Якщо додати в молоко цю спецію, вийде напій з потужним ефектом зміцнення імунітету. Пити таке молоко корисно для захисту від застуди. Також воно допомагає запобігати запальним процесам суглобів і нормалізувати роботу печінки.

Молоко з шафраном. Експерти рекомендують пити молоко з додаванням цієї спеції вранці, адже напій з таким складом стимулює мозкову активність і добре допомагає підбадьоритися. Шафран допомагає засвоювати молоко навіть тим, хто його погано переносить.

Молоко з корицею. Вживати напій з цієї спецією також добре зранку. Молоко з корицею нормалізує функції шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, жовчного міхура. Найкраще купувати палички кориці та виварювати їх у молоці.

Молоко з імбиром. Таке питво стимулює виведення з організму токсинів, тим самим посилюючи його імунний захист.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также