Разделы:

kofe

За кордоном

Вартість кави досягла п’ятирічних максимумів

14

12:00, 13 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Світові ціни на каву у 2021 році різко зросли, позаяк найбільший в світі виробник, Бразилія, зіткнувся з однією з найсильніших засух майже за сторіччя. Так, в червні ціни на арабіку досягли найвищого рівня з 2016 року.

Як пише The Wall Street Journal, ф’ючерси на арабіку, що торгуються в Нью-Йорку, за останні три місяці виросли більш ніж на 18% до 1,51 долара за фунт. Продавана у Лондоні робуста подорожчала більш ніж на 30% за останні три місяці, до 1749 доларів за тонну, що є дворічним максимумом.

При цьому бразильські фермери готуються до одного з найбільших спадів виробництва за майже 20 років.

Я вирощую кави понад 50 років і ніколи не бачила такої сильної посухи, як в минулому і цьому році. Зазвичай на збір кави у мене йде три місяці, а в цьому році мені потрібен був місяць, – сказала виробник кави з Мінас-Жерайс, найбільшого кавового заводу Бразилії, Христина Валле.

Раніше ми писали про те, що ці 5 продуктів бадьорять значно краще, ніж кава.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.