Разделы:

kofe

Здоров`я

Варто знати: коли найкраще пити каву

106

10:45, 7 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Експерти розповіли, коли випадає найкращий час для того, щоб потішити себе чашкою кави. Саме у певні періоди ароматний напій дозволяє максимально бадьоритись та не шкодить здоров’ю.

Кава вважається одним з улюблених напоїв не лише через свій смак, а й через ефект бадьорості та приливу сил. Однак навіть її варто вживати правильно, щоб не отримати неприємне самопочуття та проблеми зі здоров’ям, пише maximum.fm

Фахівці вважають, що найкраще пити каву у час, коли в організмі найменший рівень кортизолу, тобто «гормону стресу». Такий період випадає вранці – з 9 до 11 години, а також у час з 12 до 13 години.

Якщо ж вам закортіло порції кофеїну ввечері, то краще зробити це з 17:30 до 18:30. Річ у тому, що вплив кави на організм триває близько 4 годин, тому перед сном вживати улюблений напій не варто. А от ранкове горня кави до сніданку може викликати проблеми з метаболізмом і самопочуттям. Важливо не ігнорувати сніданок перед такими напоями.

Експерти наголошують, що правильне вживання кави дозволяє не лише швидше збадьоритись, а й позитивно впливає на жироспалювальні процеси.

Читайте також: Стало известно, как группа крови влияет на личную жизнь

Теги:

Loading...

Читайте также