Разделы:

tupak shakura

За кордоном

Вбитий 22 роки тому Тупак Шакур виявився живим

734

14:15, 4 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Така сенсаційна новина з’явилася на перших сторінках таблоїдів.

Колишній охоронець репера — Майкл Найс заявив, що Тупак переховується на острові Куба. А його смерть інсценовано. За словами Наса, його вбивство у 1996 році було лише інсценуванням, а дістатися Куби йому допоміг колишній президент країни Фідель Кастро. Мало того, Майкл Нас додав, що може представити правоохоронним органам докази того, що Шакур живий. Чоловік розповів, що у 1990-х був членом групи безпеки Партії Чорних Пантер, які боролись за права темношкірого населення. Коли на репера був вчинений напад, він з іншими активістами зайнявся перевезенням Шакура у безпечне місце.

«На літаку був я, мій брат, пілот і другий пілот, два хлопці з Чорних Пантер і Тупак. Щойно ми злетіли, одразу відчули себе в безпеці. Ми приземлилися на Барбадосі, а звідти мій брат допоміг Тупаку дістатися до Куби. Через довгий час після його «смерті» я бачив його живим», – підкреслив Найс, додавши, що репер і справді був пораненим, але залишився живим.

Музиканта, нагадаємо, було вбито 96-го року чотирма пострілами. У вересні 1996 року того на відомого американського репера було скоєно напад, коли він покидав поєдинок Майка Тайсона у Лас-Вегасі. Невідомі вистрілили у його автівку чотири рази. Через шість днів 25-річний Тупак Шакур помер у лікарні. Разом з репером в автомобілі також був інший репер та продюсер Шуг Найт, якому потім приписували замовлення у вбивстві. Справу до кінця так і не розслідували, але чоловіка кілька тижнів тому посадили за грати на 28 років через низку інших злочинів.

Раніше ми повідомляли Раскрыта тайна убийства рэпера Тупака Шакура

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...